O nas

Witamy Cię poszukiwaczu chłodu w Klima VIP

Witaj!

Wychodząc na wprost oczekiwań naszych klientów, którzy w pocie czoła w gorące dni poszukują najkorzystniejszego rozwiązania na nękające ich upały – uruchomiliśmy nową ofertę.

Posiadając przeszło 7 letnie doświadczenie w doborze oraz montażu klimatyzacji, kierujemy swoją ofertę wyłącznie do klientów, którzy chwalą sobie komfort “normalniej pracy” w upalnych biurach, gabinetach, sklepach oraz komfort “normalnego życia” w swoich ślicznych lecz przegrzanych słońcem mieszkaniach.

Specjalizujemy się w montażu pojedynczych klimatyzatorów jak i systemów klimatyzacji we Wrocławiu i okolicach w:

– biurach małych i średnich firm
– serwerowniach
– gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich itp.
– aptekach
– małych i średnich sklepach
– mieszkaniach
– domkach

Wiemy, że naszych klientów nie stać na tandetę, którą serwisować lub wymieniać trzeba co roku. Dlatego bazując na doświadczeniach z różnymi urządzeniami, oferujemy Państwu przede wszystkim wysokiej jakości klimatyzatory firmy FUJI ELECTRIC, LG, AUX, które charakteryzują się niebywale cichą pracą, doskonałą wydajnością oraz rewelacyjną bezawaryjnością. Są to klimatyzatory wykonane na bazie wysokiej jakości podzespołów a nie buble rodem z marketu, które psują się często w trakcie drugiego sezonu – właśnie akurat gdy minęła gwarancja. W skrócie – oferujemy w bardzo korzystnych cenach najatrakcyjniejsze rozwiązania na każdą kieszeń, które w większości przypadków zadowolą wszystkich naszych wymagających klientów. Pewni jakości tych urządzeń udzielamy na nie 2-5 letniej gwarancji producenta.

Jeśli są Państwo zainteresowani niestandardowymi rozwiązaniami lub bardziej skomplikowanymi systemami klimatyzacji prosimy o kontakt.

Nasza oferta skierowana jest dla klientów z Wrocławia oraz okolic:
Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Jelenia Góra, Oleśnica, Ostrów, Lubin, Milicz, Trzebnica

Zapraszamy do współpracy

podpis