th_resize_of_lg-e09sq-kopia

Dane techniczne:

Producent: LG
Model: E12SQ inverterowy
Moc chłodnicza: 3,5 kW
Moc grzewcza: 4,2 kW
Okres gwarancji: 2 lata
Poziom hałasu j. wew. 38/29/25/20 dB
Poziom hałasu j. zew. 45 dB
Zużycie energii: 1,03/1,13 kW
Wymiary j. wew.: 282 x 895 x 188

Doskonała klimatyzacja do: domu, biura

Duży zasięg nawiewu. Poczuj tego lata chłodny powiew powietrza w odległości nawet 12 m od klimatyzatora!Dzięki nowemu, większemu wentylatorowi poczujesz komfort chłodnego powietrza szybciej i intensywniej.

Klimatyzatory LG należą do najcichszych na świecie. Zapewniają bardziej komfortowe i wyciszone środowisko spania oraz pomagają w koncentracji podczas pracy. Dla przykładu modele CA09/12AWRw trybie snu generują hałas na poziomie zaledwie 19dB. Dodatkowo poziom hałasu i drgań jednostki zewnętrznej uległ redukcji dzięki bardzo cichej pracy wentylatora i silnika jednostki zewnętrznej.

System oczyszczania NEO Plasma

lg-neoplasma2

 

 

 

System opracowany przez LG Electronics posiada podwójny plazmowy system oczyszczania powietrza Neo-Plasma usuwający nie tylko mikroskopijne zanieczyszczenia i kurz, ale również roztocza, pyłki kwiatowe oraz sierść zwierząt domowych, chroniąc w ten sposób przed schorzeniami alergicznymi np. astmą. Eliminuje także nieprzyjemne zapachy poprzez wychwytywanie cząsteczek zapachowych. Filtr ten może być czyszczony tylko za pomocą odkurzacza. Dzięki temu nie ma potrzeby wymiany filtra, co daje oszczędność kosztów.

Jeśli szukasz odmiany, wybierz klimatyzator ARTCOOL. Jest to klimatyzator atrakcyjny, o nowoczesnej stylistyce. Seria ARTCOOL wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak system oczyszczania powietrza NEO-Plasma, złote lamele i automatyczne oczyszczanie. Stylistyka klimatyzatora ARTCOOL Mirror znacznie odbiegająca od tradycyjnej dotychczas proponowanej sprawia, że komponuje się on doskonale w nowoczesnych, mniejszych wnętrzach takich jak sypialnie czy biura.