Możliwość wymiany zdjęcia

Nikt Ci już nie musi mówić, jak ma wyglądać Twój klimatyzator. Rewolucyjny ARTCOOL z możliwością wymiany zdjęcia umożliwia łatwą zmianę wyglądu klimatyzatora w każdej chwili, kiedy tylko zechcesz.

Trójstronny nawiew powietrza

ARTCOOL został zaprojektowany jako dzieło sztuki, realizując nową koncepcję trójstronnego wypływu powietrza. Powietrze nawiewane jest do pomieszczenia równomiernie z 3 stron: z przodu i po bokach.

Cyfrowa kontrola strumienia powietrza

Wypływ powietrza może być kontrolowany w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. Możliwa jest nawet opcja wyłączenia dolnego nawiewu.

System oczyszczania powietrza NEO Plasma

Unikalny system oczyszczania powietrza NEO-Plasma jest wyposażony w 7 filtrów, gdzie powietrze przechodzi 5-etapowy proces oczyszczania. W trakcie tego procesu usuwany jest kurz, pleśń, niemiłe zapachy i dym papierosowy.

lg-neoplasma2

1. Filtr wstępny
Antybaktryjny filtr wstępny usuwa duży kurz, pleśń i kurz z pościeli.

2. Filtr węglowy Nano
Filtr węglowy o rozmiarze nano wyłapuje cząsteczki zapachowe i całkowicie usuwa nieprzyjemne zapachy z pomieszczenia stwarzając przyjemne środowisko.

3. Potrójny filtr
Składa się on z trzech filtrów, które redukują symptomy obecności licznych związków organicznych, w tym formaldehydu. Usuwane są tu nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu warunki przebywania w pomieszczeniu stają się komfortowe.

4. Filtr Nano Bio Fusion
Filtr Nano Bio Fusion umożliwia bioenzymom o rozmiarze cząsteczki nano bezpośrednią penetrację ścianek komórki bakterii i alergenu powodując ich rozkład i obumarcie.

5. Filtr plazmowy
Usuwa mikroskopijnej wielkości zanieczyszczenia i kurz oraz domowe roztocza, pyłki i sierść zwierząt aby zapobiec chorobom alergicznym takim jak astma.

Sprężarka inwerterowa zapewniająca oszczędność energii
Inwerterowy system wykorzystuje sprężarkę o zmiennej prędkości obrotowej, dostosowującą ilość czynnika chłodniczego do potrzeb aktualnie panujących w pomieszczeniu, dzięki czemu zużycie energii spada o około 44%, a poziom hałasu jest minimalny.

Antykorozyjne złote lamele
Aluminiowe części wymiennika ciepła LG pokryte są warstwą antykorozyjną ze złota. Dzięki temu, efektywność działania klimatyzatora nie zmienia się z upływem czasu.

Funkcja Jet Cool
W tym trybie silny, chłodny strumień powietrza jest nawiewany do pomieszczenia przez 30 minut do momentu osiągnięcia 18°C.

Naturalny nawiew powietrza (funkcja Chaos)
Poczucie świeżości powietrza poprzez kontrolowanie kąta i prędkości wentylatora nawiewowego

Ergonomiczny pilot bezprzewodowy

Zdrowe odwilżanie
Usuwanie z pomieszczenia nadmiernej wilgoci i zapobieganie przechłodzeniu pomieszczenia.

Automatyczny tryb snu
Automatyczne programowanie wyłączenia klimatyzatora, kontrola prędkości wentylatora oraz odpowiednie stopniowanie temperatury.

Automatyczny restart
W przypadku nagłej przerwy w napięciu, funkcja ta automatycznie przywraca ustawienia klimatyzatora do takich, jakie były przed zanikiem napięcia.

Funkcja gorącego startu
Podczas uruchamiania klimatyzatora w trybie grzania, funkcja ta zapobiega nawiewowi zimnego powietrza.

Automatyczne oczyszczanie

24-godzinne programowanie

Cena Brutto: 5,480.00 zł